KOCAELİ İL MEM ARGE

Akreditasyon Hareketlilik Uygulama Rehberi Yayımlandı

Akreditasyon Hareketlilik Uygulama Rehberi Yayımlandı

Değerli Öğretmenim,

 

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 2021-2027 yıllarını kapsayan Uluslararasılaşma Stratejik Planı hedefleri doğrultusunda, Erasmus+ Programı kapsamında, Türkiye Ulusal Ajansına "Mesleki Eğitim, Okul Eğitimi ve Yetişkin Eğitimi Akreditasyon Belgesi" almak için yaptığı başvuru başarılı bulunmuş; Müdürlüğümüz üç alanda da "Erasmus+ Akredite Kurum" olmaya hak kazanmıştır.

 

Müdürlüğümüzce alınan öğrenci/öğrenici ve personel hareketliliği başvurularının değerlendirilmesi süreci sonrasında konsorsiyum üyesi olmaya hak kazanan okul ve kurumlarımıza elektronik posta aracılığı ile bilgi verilmiştir.

 

Konsorsiyum üyesi okul/kurumlarımızın uygulayacakları işlemler ve uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgiler içermekte olan "Erasmus+ Akreditasyon Konsorsiyum Üyelerine Yönelik Hareketlilik Uygulama Rehberi" hazırlanmış olup söz konusu rehbere buradan ulaşılabilirsiniz.

 

http://kocaeliarge.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2021_10/13133845_erasmus_-_guide.pdf 

 

 

Saygılarımızla.

 

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü

 

AR-GE Birimi

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.