KOCAELİ İL MEM ARGE

Bilen Çocuklardan Üreten Çocuklara - ÖĞRETMEN OLMAK

Bilen Çocuklardan Üreten Çocuklara - ÖĞRETMEN OLMAK

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda; siz öğretmenlerimize yönelik Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi organizasyonunda Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Tuncay Akçadağ'ın "Bilen Çocuklardan, Üreten Çocuklara - Öğretmen Olmak" konulu eğitimi planlanmıştır.

 

28 Mayıs 2020 tarihi 21:00'de yapılacak olan eğitime katılmak isteyen siz öğretmenlerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve ön-kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacak olup kaydınız alındıktan sonra ZOOM programı toplantı ID ve şifresi forma girmiş olduğunuz mail adresine gönderilecektir.

 

Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır.

 

Eğitim talep formuna ulaşmak için;

https://drive.google.com/open?id=1yBmxKv6d8ljVAWNmAXXs_-2plljjGJmvyjbSYPSPLsI

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.