KOCAELİ İL MEM ARGE

Çocuklarda Diyabet ve Okulda Diyabet Bakımı Eğitimi

Çocuklarda Diyabet ve Okulda Diyabet Bakımı Eğitimi

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda; Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü / Strateji Geliştirme Hizmetleri Şubesi Ar-Ge Çalışması olarak KOÇ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Bölümü Öğretim Üyesi - Okulda Diyabey Programı Koordinatörü  Prof. Dr. Sayın Şükrü Hatun "Çocuklarda Diyabet ve Okulda Diyabet Bakımı" konulu eğitim planlanmıştır.

 

4 Mayıs 2020 tarihi 16:41'de yapılacak olan "Çocuklarda Diyabet ve Okulda Diyabet Bakımı" eğitime katılmak isteyen siz öğretmenlerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır.

 

Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır. Bu sebeple bahsi geçen uzaktan eğitimlere katılmak isteyen siz katılımcı öğretmenlerimizi seçebilmek daha etkili bir iletişim kurabilmek amacı ile aşağıda bulunan formu 3 Mayıs 2020 Pazar gününe kadar doldurabilirsiniz.

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

https://drive.google.com/open?id=1Rkn94iMDcB6ag89KH2L-PGn2mMvlpqLj9IUZvwWWCNw

01-05-2020

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.