KOCAELİ İL MEM ARGE

Çocukların İlkokula Hazır Olduğunu Nasıl Anlarız? Prof. Dr. Elif Çelebi Öncü

Çocukların İlkokula Hazır Olduğunu Nasıl Anlarız? Prof. Dr. Elif Çelebi Öncü

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda; Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi İşbirliğinde Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Elif Çelebi ÖNCÜ "Çocukların İlkokula Hazır Olduğunu Nasıl Anlarız?"konusunda siz öğretmenlerimize yönelik eğitimplanlanmıştır.

 

18 Mayıs 2020 tarihi 21:00'de yapılacak olan eğitime katılmak isteyen siz öğretmenlerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve ön-kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Kaydınız alındıktan sonra ZOOM programı toplantı ID ve şifresi forma girmiş olduğunuz mail adresine gönderilecektir.

 

Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır.

 

Eğitim talep formuna ulaşmak için;

https://drive.google.com/open?id=1o5ryNzHnoKLIKEtJTqELXaLewNTO4xonh9Kb7XJBbRU

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.