KOCAELİ İL MEM ARGE

Değişimde Ayakta Kalabilmek ve Uyumlanabilme Becerisi - Kayhan Karlı

Değişimde Ayakta Kalabilmek ve Uyumlanabilme Becerisi - Kayhan Karlı

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda; Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü / Strateji Geliştirme Hizmetleri Şubesi Ar-Ge organizasyonunda Eğitimci Yazar Sayın Kayhan Karlı "Değişimde Ayakta Kalabilmek ve Uyumlanabilme Becerisi " konusunda siz öğretmenlerimize yönelik eğitimplanlanmıştır.

 

20 Mayıs 2020 tarihi 21:00'de yapılacak olan eğitime katılmak isteyen siz öğretmenlerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve ön-kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Kaydınız alındıktan sonra ZOOM programı toplantı ID ve şifresi forma girmiş olduğunuz mail adresine olarak gönderilecektir.

 

Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır. Bu sebeple bahsi geçen uzaktan eğitimlere katılmak isteyen siz katılımcı öğretmenlerimizi seçebilmek daha etkili bir iletişim kurabilmek amacı ile aşağıda bulunan formu 15 Mayıs 2020 saat 17:00'ye kadar doldurabilirsiniz.

 

Eğitim talep formuna ulaşmak için;

https://drive.google.com/open?id=1-zxCUyrpziPiI2TLhz64BMhWuTmEsZ1hsaAqo_oslGs

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.