KOCAELİ İL MEM ARGE

Dijital Eğitim İçeriği Geliştirme Eğitimi ve Danışmanlık

Dijital Eğitim İçeriği Geliştirme Eğitimi ve Danışmanlık

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde ilkokul ve ortaokul düzeyinde görev yapan öğretmenlerimizin uzaktan eğitim sistemleri ve dijital eğitim içeriği geliştirme konularında beceri ve yeterliliklerini artırmak amacıyla planlanan ve 2017 Teknik Destek Programı kapsamında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na sunulan “Dijital Eğitim İçeriği Geliştirme Eğitimi ve Danışmanlık” başlıklı başvurumuz kabul edilmiştir. Bu kapsamda belirlenen öğretmenlerimize 4 gün yerinde uygulamalı ve 4 gün uzaktan danışmanlık şeklinde olmak üzere toplamda 8 günlük bir eğitim verilmesi planlanmaktadır. Söz konusu eğitime katılmak isteyen öğretmenlerin en geç 11 Aralık 2017 tarihine kadar aşağıdaki formu doldurmaları gerekmektedir.

Forma ulaşmak için tıklayınız. https://drive.google.com/open?id=1sJOsW9tP3su91NRWjyteFaN72-_1Awu57S5Ac_jeINo 

Notlar:

1. Eğitim tarihleri, 8-11 Ocak 2018 (4 gün uygulamalı eğitim) tarihleri olarak planlanmakta ancak Doğu Marmara Kalkınma Ajansı´nın resmi onay prosedürlerine bağlı olarak gerçekleşebilecek değişiklikler konusunda gerekli bilgilendirme yapılacaktır. 

2. Eğitim, etkililik ve verimlilik açısından uygulamalı olarak gerçekleştirileceğinden katılımcıların eğitime dizüstü bilgisayarlarıyla birlikte katılmaları gerekmektedir.

3. Eğitimin uygulamalı yapılacak olması ve her katılımcıya yeteri kadar zaman ayrılabilmesi açısından katılımcı sayısı sınırlı tutulacak, nihai katılımcılar resmi yazı ve e-posta yoluyla bilgilendirilecektir.

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.