KOCAELİ İL MEM ARGE

Eğitimde Değer Üretenler

EDÜ ? Eğitimde Değer Üretenler projesinin değerlendirme ve izleme planlama toplantısı 8.5.2019 tarihinde Müdürlüğümüz toplantı salonunda tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden birer Şube Müdürü ve görevlendirilen okul müdürünün katılımı ile gerçekleştirildi.
Eğitimde Değer Üretenler

Milli Eğitimin Genel Amaçları doğrultusunda, İlimizdeki eğitim kalitesini artırmaya yönelik başarılı çalışmaların tespit edilmesi; bu çalışmalarda görev alan eğitim aktörlerinin deneyim ve tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaşabilmesi, 2023 Eğitim Vizyonu çalışmalarına değer katan ve fark yaratan uygulamaların teşvik edilmesi amacıyla Eğitimde Değer Üreten öğretmenlere yönelik bir çalışma başlatılmıştır.

Eğitimde Değer Üretenler Projesi kapsamında; üreten, değer katan ve iyi uygulamalarını paylaşmak isteyen yönetici ve öğretmenlerimizin çalışmalarının, il çapında yaygınlaştırılması, farklı okul ve kurumlarda uygulanabilmesi ve yeni fikir ve projelere öncülük etmesi amacıyla, yerinde ziyaret edilerek izlenmesi hedeflenmektedir.

Detay bilgilere ulaşmak ulaşmak için tıklayınız...

/meb_iys_dosyalar/2019_05/10090405_EDU-PUBLIC_RELEASE.pdf

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.