KOCAELİ İL MEM ARGE

Erasmus Akreditasyon Grafik Tasarım Görev Talep

Erasmus Akreditasyon Grafik Tasarım Görev Talep

Değerli Öğretmenim,

 

Bilindiği üzere, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2021-2027 yılları arasında gerçekleştirilecek olan ERASMUS Programına dahil olup, bölgesel ve kurumsal kapasiteyi geliştirmek ve uluslararası kurumlar ile iş birliği yapmak üzere Erasmus Akreditasyon başvurusu Türkiye ulusal Ajansı (Ankara) tarafından resmi olarak kabul edilmiş, çalışmalara başlamış ve uhdemizde bulunan kurum ve kuruluşlardan Erasmus Akreditasyon yurtdışı öğrenme hareketliliği talep alımları tamamlanmıştır.

 

 Bu kapsamda; Müdürlüğümüzün 7 (yedi) yıl sürecek olan Erasmus Akreditasyon alt programları olan Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi faaliyetlerinin geniş kitlelere tanıtımı yapmak, grafik tasarımı konularında deneyimli, bilgi yeterliliğine sahip öğretmenlerin belirlenmesi amacıyla çalışma başlatılmıştır.

 

Bahsi geçen çalışmaya dahil olmak isteyenler için http://meb.ai/EWhgGuformunu 21 Mayıs 2021 mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir.

Saygılarımızla...

 

#sağlıklıkalöğretmenim

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü

Erasmus Akreditasyon Yönetim Kurulu

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.