KOCAELİ İL MEM ARGE

Etkili Kitap Okuma Teknikleri -

Etkili Kitap Okuma Teknikleri -

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda, siz öğretmenlerimize yönelik Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Eğitimi ABD öğretim üyesi Sayın Dr. Gökçe KARAMAN BENLİ tarafından sunulacak olan "Etkileşimli Kitap Okuma Yöntemi" konulu eğitimplanlanmıştır.

 

21 Mayıs 2020 tarihi 21:00'de yapılacak olan eğitime katılmak isteyen siz öğretmenlerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve ön-kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Kaydınız alındıktan sonra ZOOM programı toplantı ID ve şifresi forma girmiş olduğunuz mail adresine gönderilecektir.

 

Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır.

 

Eğitim talep formuna ulaşmak için;

https://drive.google.com/open?id=1EGnwLKT-TJiRGq53mKYU0G2LmfQZm8fb1gUReGMJtbw

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.