KOCAELİ İL MEM ARGE

eTwinning ilçe sorumluları belirleme

eTwinning ilçe sorumluları belirleme

eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır. 2005 yılında Avrupa Komisyonunun öğrenme Programının ana hareketi olarak başlatılan eTwinning, 2014 yılından bu yana AB Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor programi olan Erasmus+'a, sıkı bir şekilde entegre edilmiştir.

 

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde yapılan eTwinning proje duyuruları, ilçe eğitim planlamaları ve benzeri konularla beraber çalışarak, iletişim ve koordinasyonu daha güçlü ve etkin yapabilecek, sürece katkı sağlayabilecek, bahsi geçen çalışmalara daha önce katılmış ve/veya bu alanlarda çalışma isteği içerisinde olan Müdürlüğümüz ARGE birimimiz ile koordine içerisinde çalışacak, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde ilçe eTwinning sorumlusu olarak bir öğretmenin görevlendirilmesi planlanmaktadır.

 

eTwinning ilçe sorumluları belirleme için;

https://forms.gle/xEWt63Dqa1GwwVjw5 formu doldurabilirsiniz.

 

Saygılarımızla...

Kocaeli Millî Eğitim Müdürlüğü

http://kocaeliarge.meb.gov.tr

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.