KOCAELİ İL MEM ARGE
"EntrepreneurShip Sailing to Success" Proje Faaliyeti
Avrupa Birliği Erasmus Plus Programı kapsamında Danimarka’da yerleşik InterCollege isimli kuruluş tarafından gerçekleştirilen“EntrepreneurShip Sailing to Success” isimli Bağlantı Kurma Semineri (Contact Making Event) projesi tamamlandı.!["EntrepreneurShip Sailing to Success" Proje Faaliyeti](/meb_iys_dosyalar/2018_01/05112056_global.jpg)
8 – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında Danimarka’nın Slettestrand kasabasında düzenlenen etkinliğe Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü temsilen Proje Uzman’ı Sinan SARI iştirak etti.
Detaylar için:/meb_iys_dosyalar/2018_01/05110001_danimarka.pdf