KOCAELİ İL MEM ARGE

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, LCAMP Projesi'nin 3. toplantısına ev sahipliği yapacak!

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, LCAMP Projesi'nin 3. toplantısına ev sahipliği yapacak!

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, LCAMP Projesi'nin 3. toplantısına ev sahipliği yapacak! 

Mesleki Mükemmeliyet Merkezleri (CoVE) Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir.

Mesleki Mükemmellik Merkezleri (CoVE) girişimi, mesleki eğitim ve öğretim sektöründeki reformları destekleyerek, kaliteli istihdam ve kariyer boyu fırsatlara yol açan yüksek kaliteli beceri ve yetkinlikler sağlayarak ve yenilikçi, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir ekonominin ihtiyaçlarını karşılayarak bu politika önceliğine yanıt vermeyi amaçlamaktadır.

LCAMP projesi, Avrupa'nın 2023 yılı için bütçelendirilen 13 CoVE projesinden biridir. LCAMP, İleri İmalat sektöründe çalışan Mesleki Eğitim ve Öğretim merkezleri ve şirketler için bilgi, üretim ve değişim, işbirliği ve hizmet sunumu için bir Avrupa referansı olmayı amaçlamaktadır. Bu toplantıda beceri geliştirme, öğrenme yolları ve KOBİ'ler için inovasyon gibi konular ele alınacaktır. Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu önemli etkinliğe ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz!

 

----

 

Kocaeli Provincial Directorate of National Education will host the 3rd face-to-face meeting of the LCAMP Project! 

Centers of Vocational Excellence (CoVE) are supported by the European Commission.

The initiative on Centres of Vocational Excellence (CoVE) aims to respond to this policy priority by supporting reforms in the VET sector, ensuring high-quality skills and competencies that lead to quality employment and career-long opportunities, and meeting the needs of an innovative, inclusive, and sustainable economy.

The LCAMP project is one of Europe's 13 CoVE projects budgeted for 2023. LCAMP aims to be a European reference for knowledge, production and exchange, cooperation, and service provision for VET centers and companies working in the Advanced Manufacturing sector. This meeting will discuss topics such as skills development, learning pathways, and innovation for SMEs. Kocaeli Provincial Directorate of National Education is proud to host this important event!

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.