KOCAELİ İL MEM ARGE

Oyunların Gücü Adına - Oyunlaştırma Bilimine Giriş

Oyunların Gücü Adına - Oyunlaştırma Bilimine Giriş

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda; Kocaeli Milli Eğitim MüdürlüğüAr-Ge Birimi koordinasyonunda  Yaratıcı Drama Yazarı Müge Urcan'nın moderatörlüğünde, Gamfed Türkiye Kurucusu, Oyunlaştırma Uzmanı, Eğitimci Yazar Sayın Ercan Altuğ YILMAZ'ın "Oyunların Gücü Adına - Oyunlaştırma Bilimine Giriş" konulu eğitimi planlanmıştır. 

 

16 Haziran 2020 Salı günü 21:00'de yapılacak olan eğitime katılmak isteyen siz öğretmenlerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır.

 

Eğitime Talep için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/1nw7Lmoneo2u206Gfl6v1aIFXFwLNkJuVKOSgls5_Xkc/edit?usp=sharing

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.