KOCAELİ İL MEM ARGE

ÖZGÜL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ (DİSLEKSİ)

ÖZGÜL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ (DİSLEKSİ)

Değerli Öğretmenlerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda; Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü / Strateji Geliştirme Hizmetleri Şubesi Ar-Ge Çalışması olarak İzmit Atatürk Ortaokul Rehber Öğretmeni, Muharrem Köse tarafından verilecek olan "ÖZGÜL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ (DİSLEKSİ)" konulu eğitim planlanmıştır.

 

7 Mayıs 2020 tarihi 21:00'de yapılacak olan "ÖZGÜL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ (DİSLEKSİ)" eğitime katılmak isteyen siz öğretmenlerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Kaydınız alındıktan sonra ZOOM programı toplantı ID ve şifresi mail olarak gönderilecektir.

 

Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır. Bu sebeple bahsi geçen uzaktan eğitimlere katılmak isteyen siz katılımcı öğretmenlerimizi seçebilmek daha etkili bir iletişim kurabilmek amacı ile aşağıda bulunan formu 7 Mayıs 2020 saat 08:30'a kadar doldurabilirsiniz.

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

 

Forma Erişmek için:

 

https://drive.google.com/open?id=1P3EBVCndZP1qh494DrwTNIRdkDD6dDPZFU0oZX1X47M

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.