KOCAELİ İL MEM ARGE

REF Projesi 2. Toplantısı

REF PROJESİ   II. ULUSÖTESİ TOPLANTISI İTALYA’nın CARINI ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK.
REF Projesi 2. Toplantısı

2015 teklif çağrısı döneminde Erasmus+ Okul Eğitimi Programı kapsamında Bulgaristan Disleksi Derneği Koordinatörlüğünde Ulusal Ajansına sunulmuş olan Ana Eylem 2 Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar projesi olan REF “Reading with Ease and Fun”(Kolay ve Eğlenceli Okuma)başlıklı ortağı olduğumuz projemizin çalışmaları devam etmektedir.   

İtalyan Ortağı olan Associazione Educandoıt ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan toplantıya Koordinatör Kurum olarak Bulgaristan’dan Sdruzhenıe Asocıacıa Dyslexıa Bulgarıa, ortaklar olarak; Rezeknes Augstskola RA – Letonya, Confederacıon Espanola DE Centros DE Ensenanza Asocıacıon C.E.C.E. İspanya, Agrupamento DE Escolas DE Mangualde Portekiz, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türkiye’den gelecek olan katılımcılar ile projenin ilk 6 ayı içerisinde yapılan uygulamalar ve bundan sonraki yol haritası üzerinde çalışmalar yapılacak.

 

Müdürlüğümüzü temsilen; proje ekibi personellerimizden Proje Uzmanı Serap ÖZDEMİR toplantıya katılım sağlayacaktır.

Detay bilgi için:/meb_iys_dosyalar/2016_02/19110440_refcarinibasnduyurusu.pdf

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.