KOCAELİ İL MEM ARGE

Stratejik Planlama Temel Eğitim Kursu´na Katılım Sağlandı

Bakanlığımız SGB – Strateji Geliştirme Başkanlığıkoordinasyonunda 26-30 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenen “Stratejik Yönetim ve Planlama Temel Eğitim Kursu” İzmir Seferihisar’da gerçekleştirildi.
Stratejik Planlama Temel Eğitim Kursu´na Katılım Sağlandı

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığınca düzenlenen 2016990286 numaralı Stratejik Yönetim ve Planlama Kursu 26-30/09.2016 tarihleri arasında İzmir Seferihisar ilçesinde gerçekleştirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesindeki Ar-Ge Birimi personeline yönelik eğitime, Projeler Ekibi Ekip Sorumlusu Volkan ÖZGÖR katıldı. ASKE Ekip Sorumlusu Murat Arif METİN’in de Eğitim Görevlisi olarak yer aldığı kursta, stratejik yönetimin araçlarından biri olan stratejik planlamaya ilişkin temel kavramlar ve plan bölümlerine ilişkin uygulama çalışmalarına yer verildi.

Stratejik Yönetim ve Planlama Temel Eğitimi

Stratejik Yönetim ve Planlama Temel EğitimiStratejik Yönetim ve Planlama Temel EğitimiStratejik Yönetim ve Planlama Temel EğitimiStratejik Yönetim ve Planlama Temel EğitimiStratejik Yönetim ve Planlama Temel EğitimiStratejik Yönetim ve Planlama Temel Eğitimi

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.