KOCAELİ İL MEM ARGE

Yönetici Eğitimi -

Yönetici Eğitimi -

Değerli Yöneticilerimiz,

 

Bilindiği üzere; Milli Eğitim Bakanlığımız ve diğer üst kurumların Bilim Kurulu tavsiyeleri ile birlikte Korona Virüs (COVID-19) Salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımıza bağlı her türde örgün ve yaygın eğitim kurumlarının uzaktan faaliyetlerine karar verilmiş ve devam etmektedir.

 

Bu kapsamda; Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü / Strateji Geliştirme Hizmetleri Şubesi Ar-Ge organizasyonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı/Bakan Danışmanı Doç Dr. Sayın Mustafa Sever "Yönetim ve Kültür" üzerine okul yöneticilerine yönelik yönetici eğitimi planlanmıştır.

 

15 Mayıs 2020 tarihi 21:00'de yapılacak olan "YÖNETİM & KÜLTÜR" isimli eğitime katılmak isteyen siz okul yöneticilerimiz aşağıda bulunan formu doldurabilir ve ön-kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Eğitimler  Bakanlık lisanslı EBA destekli ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Kaydınız alındıktan sonra ZOOM programı toplantı ID ve şifresi mail olarak gönderilecektir.

 

Eğitim faaliyeti 300 kişi ile sınırlıdır. Bu sebeple bahsi geçen uzaktan eğitimlere katılmak isteyen siz katılımcı öğretmenlerimizi seçebilmek daha etkili bir iletişim kurabilmek amacı ile aşağıda bulunan formu 14 Mayıs 2020 saat 17:00'ye kadar doldurabilirsiniz.

 

Eğitime Ön-Kayıt Yaptırmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://drive.google.com/open?id=1_8HzqhT9aBIy_GMtqKNT8gL0qv8fS9st2cfVez9vqCQ

 

 

Evde Kal - Sağlıklı Kal Öğretmenim.

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.