KOCAELİ İL MEM ARGE

12 İlçe Konsorsiyum Eğitimleri Başladı

2017 ERASMUS+ teklif çağrısı dönemi KA1 Okul Eğitimi “Bireylerin Öğrenme Hareketliliği”   İlçe Konsorsiyum Proje Başvuruları Eğitimleri Başladı
12 İlçe Konsorsiyum Eğitimleri Başladı

Eğitim sistemine katılımcı yaklaşımla yenilikler getirmek ve sistemin bütününe örnek oluşturmak amacıyla, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve sivil toplum kuruluşları tarafından hazırlanan “okul temelli projeler”; eğitim kurumları ve sivil toplum kuruluşları arasında işbirliğinin artırılmasına, ayni ve nakdî katkıların sağlanmasına, eğitim sorunlarının yenilikçi yöntemlerle çözülmesine katkı sağlamaktadır.

 

Avrupa Birliği 2017 teklif çağrısı döneminde ERASMUS+ alt programlarından olan KA1 / Ana Eylem1 Okul Eğitimi “Bireylerin Öğrenme Hareketliliği” programına sadece İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin Koordinatör Kurum olarak başvuru yapabilecekleri konsorsiyum başvurusu yapılması planlanmıştır

Bu kapsamda İlçe Ekipleri Oluşturularak 12 İlçemiz kendi uhdelerinde bulunan konsorsiyum ortakları ile 2 Şubat 2017 tarihinde proje tekliflerini sunacaklar.

Detay bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Toplantı takvimi için tıklayınız

Eğitim sunum içeriği için tıklayınız.

2017 Teklif Çağrısı için tıklayınız.

Destekleyici Belgeler için tıklayınız


Kocaeli Millî Eğitim Müdürlüğü

PEK - Projeler Ekibi

(Eski il Özel idaresi Binası Kadıköy Mh. Turan Güneş Cd. No:94 İl Göç Binası Yerleşkesi – 7. Kat)

 

T&F: +90262 321 1233
E-posta: projelerekibi41@meb.gov.tr  projelerekibi41@outlook.com 
Web: http://kocaeli.meb.gov.tr  http://kocaeliarge.meb.gov.tr

Kozluk Mh. İnönü Cd. No32 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 90262 322 1269 (157)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.